A Szekszárdi Közművelődési NKft.-hez kommunikációs menedzser munkakörbe munkatársat keresünk

A Szekszárdi Közművelődési NKft.

pályázatot hirdet

Kommunikációs menedzser
munkakör betöltésére

  • Határozott idejű jogviszony
  • Teljes munkaidő, heti 40 óra
  • A munkavégzés helye: Babits Mihály Kulturális Központ,7100 Szekszárd, Szent István tér 10.28.

Feladatok:

A Kft. belső- és külső kommunikációs tevékenységének koordinálása, szervezése. A Kft. tevékenységének körébe tartozó rendezvényekhez kapcsolódó kommunikációs- és marketing feladatok ellátása, kommunikáció tervezése, előkészítése, szervezése. A tevékenységéhez kapcsolódó teljes dokumentáció elkészítése. Offline és online marketing anyagok, kiadványok menedzselése, előkészítése. Kapcsolattartás partnerekkel. Sajtóesemények megszervezése, sajtóanyagok megírása, beszámolók készítése. A Kft. pályázataihoz a tevékenységi köreibe tartozó eszközbeszerzésekhez, fejlesztésekhez, beruházásokhoz szükséges anyagok előkészítése, írása, a megvalósítás koordinálása.

Pályázati feltételek:

  • Főiskola/Egyetemi diploma – PR, kommunikáció szakos bölcsész, vagy kommunikáció-médiatudomány végzettség
  • kommunikációs területen szerzett 3 év szakmai tapasztalat
  • középfokú nyelvvizsga
  • informatikai alapismeretek (irodai programcsomagok, közösségi média felületek)
  • kiváló írásbeli, kreatív szövegírási készségek
  • jó problémamegoldó képesség
  • tanulási és rugalmas feladatellátásra való hajlandóság
  • rugalmasság, terhelhetőség
  • önállóság
  • büntetlen előélet

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

• Fényképes szakmai önéletrajz, motivációs levél, három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány és a végzettséget igazoló dokumentumok másolatai.

A pályázat benyújtásának határideje: 2019. február 10.

A pályázat benyújtható elektronikus úton"Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános