Álláslehetőség építésvezető pozícióban Szekszárdon

Építésvezető munkatársat keresünk!

Munkakezdés: Március / Április

Munkavégzés helye: Szekszárd

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

Főbb feladatok:

  • Folyamatos kapcsolattartás a projektvezetőkkel, alvállalkozókkal, megbízókkal, logisztikával
  • Teljes körű szervezési, koordinálási, ellenőrzési feladatok a kivitelezés helyszínén
  • A kivitelezés folyamatosságának, minőségének, a határidők betartásának ellenőrzése
  • Az építéshelyi előírások betartásának folyamatos ellenőrzése
  • Anyagszállítás koordinálása, átvétele, dokumentálás

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvány
  • Szakmai tapasztalat
  • Fejlett szervezőkészség, határozottság, agilis, önálló, és felelősségteljes munkavégzés

Előnyök

  • Szakirányú végzettség előnyt jelent, de nem feltétel.

Amit kínálunk

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Munkavégzéshez szükséges eszközállomány biztosítása

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!