Pénzügyi Tanácsadói munkakörbe keresünk fiatal munkatársakat Szekszárdra

Énekes Dávid Egyéni vállalkozó

Egyéb munkalehetőségek

Munkavégzés helye: Szekszárd

Nettó 100000 - 200000 / hónap
2019. 03. 19. 10:58

Pénzügyi tanácsadói cégünk a szekszárdi iroda nyitására keres új fő,- illetve másodállású munkatársakat különböző pozíciók betöltésére.

Tapasztalattal rendelkezők, illetve pályakezdők jelentkezését is várjuk, mivel oktatásaink keretében ők is beletanulhatnak a szakmába.

Elsősorban a fiatalos, kiválóan kommunikáló csapatunkhoz keresünk hasonlóan fiatal munkatársakat, akár egyetemistákat, frissen érettségizetteket is.

Meglévő munkatársaink fiatalos, kiválóan kommunikáló, empatikus emberek.

Ha Ön is hasonló tulajdonságokkal rendelkezik és állásajánlatunk felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen az oldalon keresztül fényképes önéletrajzzal.

Feladatok

  • Adminisztráció
  • Ügyfelek fogadása, kapcsolattartás
  • Szerződések kezelése

Elvárások

  • legalább középfokú végzettség,
  • kiemelkedő kommunikációs készség,
  • nyitott személyiség, kedvesség,
  • üzleti megjelenés

Előnyök

  • Jogosítvány
  • Célirányú felsőfokú végzettség (közgazdász, pénzügy és számvitel stb.)
  • Pénzügyi területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Kötetlen munkaidő
  • Versenyképes, Nyugat-Európai szintű fizetés
  • Oktatások
  • Fejlődési lehetőségek
  • Hosszútávú munkalehetőség