Szekszárdi értékesítő szaküzletben bolti értékesítői állás

REXTRA Kft.
Szekszárd
2019. 03. 27.

A magyar tulajdonú és országos üzlethálózattal rendelkező REXTRA Kereskedelmi Kft. orvosi műszerek és egészségmegőrző termékek forgalmazásával foglalkozik immáron 28 éve.

Folyamatosan fejlődő cégünk szekszárdi szaküzletébe sokoldalú munkatársat keresünk bolti értékesítői munkakörbe.

Feladatok

  • Betérő vásárlók, ügyfelek kiszolgálása
  • Szakmai tanácsadás a termékek felhasználásával kapcsolatban
  • Beérkező telefonok, e-mailek kezelése
  • Adminisztratív és szervezési feladatok ellátása
  • Árajánlatok, rendelések kezelése, összekészítése és kiadása

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
    Kedves, barátságos, vásárlóközpontú hozzáállás
  • Csinos, szolid megjelenés
  • Kereskedelmi személetében fontos, hogy nem termékeket értékesítünk, hanem a hozzá kapcsolódó előnyöket, használatot
  • Word, Excel, felhasználó szintű ismerete
  • Precizitás, logikus gondolkodásmód
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolat teremtő képesség
  • Jó szervező és problémamegoldó készség

Előnyök

  • Egészségügyi végzettség
  • Kereskedelmi tapasztalat
  • Számítógép gyakorlott kezelése
  • Nyitottság a termékek műszaki ismereteinek elsajátításához

Amit kínálunk

  • Kellemes munkahelyi légkörben és kulturált munkakörnyezetben folytatott munkavégzés
  • Versenyképes fizetés
  • Önálló munkavégzés egy országos üzlethálózat irodavezetőjeként

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!