Területhasznosítási asszisztens munkakörben álláslehetőség Szekszárdon

TERÜLETHASZNOSÍTÁSI ASSZISZTENS

ÁLLÁS SZEKSZÁRDON

A Szekszárdi Közművelődési Nonprofit Kft. felvételt hirdet területhasznosítási asszisztens munkakörbe.

  • Határozott idejű jogviszony
  • Teljes munkaidő, heti 40 óra
  • A munkavégzés helye: Babits Mihály Kulturális Központ, Tolna megye, 7100 Szekszárd, Szent István tér 10.

A munkakörbe tartozó feladatok:

  • Az intézmény alaptevékenységének körébe tartozó rendezvények megvalósításához valamint az intézmény működéséhez szükséges logisztikai feladatok ellátása.
  • Koordinálja a helyiségek használatát az intézmény nyilvántartó rendszere segítségével, koordinálja a rendezvények megvalósításához szükséges technikai- és tárgyi eszközigényeket és a rendszeres csoport foglalkozásokat.
  • Beosztás szerint a rendezvény ügyeleti teendőinek ellátása.

Amit kínálunk:

  • kulturált munkakörnyezet
  • hosszú távú munkalehetőség
  • versenyképes fizetés, utazási hozzájárulás
  • szakmailag elhivatott, képzett, jó hangulatú csapat
  • béren kívüli juttatás
  • mobiltelefon

Pályázati feltételek:

  • felsőfokú képesítés – értékesítés, kereskedelem, logisztika
  • kereskedelemben, üzletkötésben szerzett legalább 1 éves munkatapasztalat
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (irodai programcsomagok)
  • büntetlen előélet

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • nyelvvizsga, társalgási szintű nyelvtudás

Elvárt kompetenciák:

  • pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • felelősségtudat, határozottság
  • jó szervező- és problémamegoldó képesség
  • jó kapcsolattartó- és kommunikációs képesség
  • tanulási és rugalmas feladatellátásra való hajlandóság
  • nagy teherbírás, megbízhatóság
  • ügyfél-centrikus szemléletmód
  • együttműködési készség, csapatmunkára való képesség

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • motivációs levél
  • fényképes, szakmai önéletrajz
  • végzettséget igazoló okiratok másolata
  • erkölcsi bizonyítvány (három hónapnál nem régebbi)

A pályázat benyújtásának határideje: 2019.04.23.

Az állás a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázatok benyújtható elektronikus úton a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános