Lejárt hirdetés

Áruházvezető munkatársat keresünk Bonyhádon

Vöröskő Kft.

Értékesítési, kereskedelmi vezető

Munkavégzés helye: Bonyhád

1970. 01. 01. 01:00

Ha rendelkezel hasonló területen szerzett tapasztalattal, akkor Téged keresünk.

Küldd el jelentkezésed áruházvezető állásajánlatunkra!

Feladatok

  • Az áruházi csapat irányítása, motiválása;
  • Értékesítési célok megvalósítása meghatározott értékesítési tervek alapján;
  • Az áruház napi operatív működésének irányítása, kapcsolódó szervezési és adminisztrációs feladatok ellátása;
  • Készlet kezelése;
  • Az áruházi arculat megjelenések felügyelete;
  • Számlázás, megrendelés, bevételezés;
  • Vásárlók kifogástalan kiszolgálásának biztosítása.

Elvárások

  • Műszaki érdeklődés;
  • Középfokú kereskedelmi végzettség;
  • Kereskedelemben szerzett vezetői tapasztalat;
  • Értékesítés orientált vezetési és döntéshozatali képesség;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel);
  • Gyorsaság, hatékonyság, terhelhetőség.

Előnyök

  • SAP ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Felelősségteljes pozíció
  • Stabil cégháttér, hosszú távú munkalehetőség

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Munkarend

  • Általános