Csomagológép kezelő állás Szekszárdon

Dolgozz Te is abban a gyárban, ahol az egyik legismertebb félkeménysajtot készítik! A 100%-ban magyar tulajdonú vállalkozáshoz, Szekszárdra, csomagológép kezelő munkakörbe várjuk jelentkezésed!

Szekszárd és környékéről megoldott a bejárás, a bérletet 86%-ban támogatjuk.

Baja irányából Sükösdről, Érsekcsanádról és Dusnokról is megoldott a céges busszal való bejárás!

Feladatok

A következő feladatokat kell majd megoldanod:

  • Csomagoló gépeken fogsz munkafolyamatokat ellátni-Egyik feladat ezeknek a gépeknek a felügyelete.
  • A gépek érintőképernyős kezelő felülettel rendelkeznek.
  • Ennek megtanulása előfeltétel.
  • Te indítod el a gépet és állítod is le. (tisztító folyamat elindítása is feladatok közé tartozik).
  • Figyelni kell a gép működését, elakadás esetén leállítani azt.
  • Csomagoló anyaggal való feltöltés is a feladatkör része.
  • Ezen kívül a saját munkaterület tisztán tartása is szükséges.
  • Önállóan történik a munkavégzés.

A munkádat ezzel háláljuk meg betanulás alatt:

  • A betanulási időszak alatt a bruttó alap órabér 920 Ft/óraEzen felül:-Műszakpótlék 18:00-06:00 között +30 %-Hétközi túlóra esetén + 50%Így nettó 120.000-130.000 Ft / Hó

Ha rendszeresen jársz dolgozni és betartod a munkarendet akkor a jövedelmed átlagosan NETTÓ 130.000 Ft/Hó plusz 2. hónaptól jutalom!

A munkádat ezzel háláljuk meg betanulás után:

  • A betanulási időszak után a bruttó alap órabér 1.000 - 1.150 Ft/óraEzen felül:-Műszakpótlék 18:00-06:00 között +30 %-Hétközi túlóra esetén + 50%Így nettó 140.000-160.000 Ft / Hó
  • Ha rendszeresen jársz dolgozni és betartod a munkarendet akkor a jövedelmed átlagosan NETTÓ 160.000 Ft/Hó plusz jutalom!

Egyéb:

  • igénybe vehetsz különböző kedvezményeket, amennyiben jogosult vagy rá (Családi adókedvezmény, Személyi kedvezmény)

Elvárások

Feltételek:

  • Személyes interjún megfelelés-legalább 8 általános iskolai végzettséggel rendelkezel-önálló munkavégzés-orvosi alkalmasságin való megfelelés

Előnynek számít:

  • Gépbeállítói vagy élelmiszeriparban szerzett tapasztalat, esetleg szakmunkás végzettség

Jellemző műszak-beosztások:

  • 2 műszakos munkarend, 12 órásEz így néz ki pontosan:nappalos műszak (05:30-17:50)éjszakás műszak (17:40-06:00)3 munkanap, 3 pihenőnap

Hogyan jelentkezhetek?

Részletes információt emailen, telefonon vagy tájékoztató napon kérhettek:

  • +36 20 323 1364 (Kónya Dóra)

Foglalkoztatás jellege

  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott