Fizikai, segéd, betanított munka

Belső építőipari munka Szekszárd és környékén

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Szekszárd és környéke
Fizetés: Bruttó 250000 - 500000 / hónap
2019. 06. 28. 09:15

Innovatív építőipari cégünk kollégákat keres belső munkára!

Ha önmagad mellett munkádra is igényes vagy és szeretnél Magyarországon egyedülálló, profi szerszámokkal dolgozni, valamint versenyképes fizetés mellett fiatalos, lendületes csapatunk tagja lenni, akkor jelentkezz még ma!

Küldd el önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva vagy keress minket a +36 30 270 7776-os telefonszámon.

Feladatok:

  • Belső festések előkészítése

Elvárások:

  • Légy magadra és a munkádra igényes

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fízetés
  • Jó hangulat
  • Stresszmentes nyugodt környezet
  • Megbecsülés
  • 1 műszak