Beszerzői munka Szekszárdon, versenyképes jövedelemmel

FARMFORG Kft.

Anyaggazdálkodás, beszerzés

Munkavégzés helye: Szekszárd

2019. 07. 30. 12:05

Szekszárdi székhelyű mezőgazdasági és vegyes árucikkekkel foglalkozó nagykereskedelmünkbe keressük új beszerző kollégánkat:

Főbb feladatok:

  • Kapcsolattartás beszállítókkal
  • Beszerzési folyamat teljeskörű támogatása, adminisztrációja,
  • Készletek napi szintű elemzése, karbantartása,
  • Új beszállítók felkutatása, versenyeztetése és kiválasztása
  • Szoros szakmai együttműködés a raktárral és az értékesítéssel
  • Részvétel akciók szervezésében
  • Riportok, kimutatások készítése

Elvárások:

  • Minimum középfokú szakirányú végzettség
  • Legalább 1-3 éves tapasztalata beszerzői területen
  • Magabiztosan, készségszinten használja a Microsoft Office programokat
  • Elhivatott, rugalmas, fejlődésre, tanulásra nyitott személyiség
  • B kategóriás jogosítvány, nagy vezetési rutin

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség releváns munkaterületen

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú, stabil munkahely
  • Versenyképes juttatás
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök
  • Tanulási, fejlődési lehetőség
  • Támogató, elhivatott, lelkes csapat

Fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk augusztus 31-ig.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!