Raktározás, logisztika

Raktáros munkalehetőség Szekszárdon

Munkavégzés helye: Szekszárd
2020. 02. 04. 10:19

Kertészeti termékek értékesítésével foglalkozó dinamikusan fejlődő vállalat munkatársat keres Szekszárdon raktáros munkakörbe.

Feladatok:

  • Áru összekészítés, kiadás szállítóautókra
  • Raktárvezető munkájának segítése
  • Termékek betárolása polcokra
  • Árucímkézés, csomagolás
  • Áru átvételhez és kiadáshoz kapcsolódó dokumentáció vezetése
  • Raktári áruk összegyűjtése vonalkód olvasó használatával
  • Leltározásban való részvétel
  • Adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Legalább középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Nagy munkabírás

Előnyök:

  • Raktárosi munkában szerzett tapasztalat
  • Targonca vezetői jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Kiszámítható, versenyképes jövedelem
  • Folyamatos szakmai támogatás, fejlődési lehetőség
  • Munkavégzés egy dinamikusan fejlődő cégnél
  • Fiatalos csapat