Szekszárdi autószervizben munkafelvevő, raktáros munkalehetőség

Frontauto Kft.
Szekszárd
2021. 02. 26.

Szekszárdi autószervizbe keresünk 1 fő munkafelvevő, raktáros  munkatársat, akinek a feladata a javitási folyamatok teljes adminisztrálása.

Feladatok

  • Javitási folyamatok dokumentálása a jármű szervizbe érkezésétől a megjavitott jármű távozásáig .
  • A szükséges anyagok, eszközök biztositása a javításhoz, folyamatok megszervezése, kapcsolat tartása az ügyfelekkel.
  • A szervizberendezések üzemeltetéséhez kapcsolódó feladatok elvégzése.
  • Raktárkészlet nyilvántartása , rendelések bonyolitása.

Elvárások

  • Középfokú  végzettség.
  • Jó kommunikációs készség.
  • Informatikai eszközök, számitástechnika magas szintű alkalmazása.

Előnyök

  • Szakirányú végzettség, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem .

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!