Fizikai, segéd, betanított munka

Könnyű fizikai munkára betanított gépkezelő és kamerás vizsgálathoz keresünk 4 fő munkavállalót

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Szekszárd
2019. 08. 14. 10:52

Cégünk azonnali kezdéssel könnyű fizikai munkavégzésre betanított gépkezelő munkakörbe és kamerás vizsgálathoz Magyarországon egyedül álló technológiához keres 4fő férfi munkatársat.

Cégünk telephelye Szekszárd, változó a munkavégzés helye, mivel országszerte dolgozunk, így Tolna, Somogy, Baranya, Bács-Kiskun megyéből is várunk jelentkezőket. Nem igényel szakképesítést a munkakör, mivel egyedi tevékenységi köreink vannak, így azokat cégünk tanítja be munkatársainknak.

Várjuk jelentkezését!

Paner Kft.

Iroda címe: 7100. Szekszárd, Holub u. 1. fsz/1.

Feladatok:

  • Cégünk egyik fő tevékenysége a bontás nélküli csőbélelés: esővíz-, szennyvíz csövek kamerás vizsgálata, bélelése, szellőzőrendszer tisztítása, huzatfokozó cseréje társasházakon, munkatársaink betanítják a szakmai részek tundi valóit, így több szakmát is szerezhet, aki Cégünkél dolgozik.

Elvárások:

  • utazási hajlandóság, önálló, precíz munkavégzés, számítógépes alapismeretek

Előnyök:

  • B kategóriás jogositvány
  • számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

  • Változtatos munka,képzési lehetőség, szakmák betanítása, hosszú távú biztos munkalehetőség, versenyképes fizetés, munkaruha, céges telefon biztosítása.

Tevékenységeinkről bővebben a www.paner.hu oldalon tájékozódhatnak az álláskeresők.

Jelentkezést a "Jelentkezem" gombra kattintva önéletrajz küldésével, illetve telefonon a 0670/ 43 301 34 telefonszámon várjuk.