Munkaügy, munkavédelem

Bérszámfejtő és Tb ügyintéző munka Szekszárdon

Munkavégzés helye: Szekszárd
2019. 10. 07. 15:06

Az East European Consulting Kft a PRETTL csoport magyarországi tagjainak szolgáltatója. Feladatunk a cégcsoport tagjainak kiszolgálása HR, Munkaügyi, IT, Pénzügyi és Számviteli területen.

Szekszárdi telephelyünkre keresünk mielőbbi belépéssel

1 fő  Bérszámfejtő és Tb ügyintéző

Felkeltettük az érdeklődését?

Amennyiben igen, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.

A jelentkezésben kérjük, tüntesse fel a lehetséges munkakezdés dátumát, valamint bérigényét!

Feladatok:

  • általános bérszámfejtés
  • társadalombiztosítási ellátások számfejtése
  • bevallások elkészítése és benyújtása
  • foglalkoztatottak be- és kijelentése
  • évközi és év végi zárási feladatok ellátása, riportok készítése
  • kapcsolattartás ügyfelekkel
  • közreműködés hatósági eljárásokban

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Precíz munkavégzés, határidők betartása
  • TB és adójogszabályok naprakész ismerete
  • Excel ismeret

Előnyök:

  • Minimum 1 év gyakorlat
  • Kommunikációképes angol vagy német tudás (írásban-szóban)

Amit kínálunk:

  • Piacképes javadalmazás
  • Rugalmas munkaidő
  • Kiemelkedő fejlődési lehetőség nemzetközi környezetben