Könyvelő kollégát keresünk adózási területre Szekszárdon

Szeretnéd meglévő tapasztalataidat egy nagyvállalatnál kamatoztatni és továbbfejleszteni?

Magyarország egyik meghatározó borászata megbízásából folyamatos növekedés miatt az alábbi pozícióba keresünk új munkatársat:

Könyvelő adózási területre

Feladatok

  • Adóbevallások, adókalkulációk ellenőrzése;
  • Közreműködés adóellenőrzések során;
  • Mindennapi munka során felmerülő adózási kérdések megoldása;
  • Adózási-, számviteli átvilágításokban történő részvétel, átvilágítási jelentések készítése;
  • Adóhatósági beadványok fogalmazása (pl.: észrevételek, fellebbezések, adóelőleg mérséklési kérelmek);
  • Hatósági állásfoglalások kérése a felvetett adózási, illetve számviteli témákban;
  • Kommunikáció a vezetőséggel adók és könyveléssel kapcsolatban

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági végzettség;
  • 2 - 3 év releváns, adótanácsadási területen szerzett tapasztalat;
  • Adózási- és számviteli előírások ismerete;
  • Precíz munkavégzés;
  • Proaktivitás;
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség;
  • MS Office ismeretek

Amit kínálunk

  •  Dinamikus, mégis emberközeli légkör a csapatban
  • Szakmai támogatás
  • Megbízható, stabil vállalat
  • Versenyképes juttatás

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános
  • Többműszakos