Gyártás, termelés

Termelési operátor munkakörbe kollégát keresünk szekszárdi telephelyre

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: SzekszárdAllas.hu
2019. 12. 13. 09:52

A svájci székhelyű Adval Tech Group magyarországi leányvállalata, az autóipari alkatrészgyártással foglalkozó Adval Tech (Hungary) Kft. (www.advaltech.com) keresi leendő munkatársát szekszárdi telepelyére.

Feladatok:

Ebben a munkakörben az Ön feladata:

  • Műanyag autóipari alkatrészek ellenőrzése és csomagolása munkautasítás szerint

Elvárások:

  • Egészségügyi alkalmasság, általános iskolai végzettség, (szakiskola előny)
  • Képesség önálló munkavégzésre, megbízhatóság, szorgalom
  • Műanyag technikai vagy autóipari tapasztalat (kifejezetten előnyös)
  • Három műszakos munkarend vállalása, megfelelő fizikai állóképesség

Előnyök:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Munkatárs ajánlási rendszer, jubileumi jutalom
  • A bejárás támogatása (bérlettérítés100%)
  • 120.000.- Ft/ év cafeteria (nettó), 180.000.- Ft/év jelenléti prémium (bruttó)
  • Továbbképzési lehetőségek
  • Stabil, hivatalos, hosszútávon kiszámítható alkalmazás
  • Jó munkakörülmények, kiváló munkahelyi légkör!