Szakmunka

Huzalszikra forgácsoló munkatársat keresünk szekszárdi telephelyre

Munkavégzés helye: Szekszárd
2020. 01. 28. 14:08

A svájci székhelyű Adval Tech Group magyarországi leányvállalata, az autóipari alkatrészgyártással foglalkozó Adval Tech (Hungary) Kft. (www.advaltech.com) keresi leendő munkatársát szekszárdi telepelyére.

Feladatok:

  • A munkavégzéshez szükséges programok készítése.
  • Az alkatrészek gyártásának időrendi tervezése.
  • A gépek kopó elemeinek (görgők,hevederek,szűrők,csapágyak)cseréje.
  • A csúszófelületek(tisztítása,kenése) karbantartása.
  • A gép munkaterének tisztítása.
  • A munkadarabok felfekvő felületeinek karbantartása,tisztítása.
  • A szoros együttműködés a szerszámkarbantartással és a műszaki előkészítéssel.

Elvárások:

Rendelkezzen:

  • huzalszikra forgácsolási ismeretekkel.
  • anyagismerettel
  • CAD/CAM szoftver ismerettel
  • szerszám felépítési ismerettel
  • mérőeszközök használatának ismeretével.
  • tűrések ,illesztések ismeretével

Előnyök:

  • Huzalszikra forgácsolás területén végzett munka 3-5év gyakorlattal

Amit kínálunk:

  • Stabil, hivatalosan bejelentett, hosszútávon kiszámítható munkaviszony.
  • Egyéb juttatások: nettó 120.000.- Ft/ év cafeteria, bruttó180.000.-Ft/ év lojalitási prémium, a bejárás 100 %-os támogatása közösségi közlekedés esetén, műszakos buszok a végállomástól
  • Továbbképzési lehetőségek
  • Nemzetközi vállalati környezet, svájci háttérJó munkakörülmények, kiváló munkahelyi légkör
  • Dinamikusan fejlődő vállalat