Szakmunka

Zsaluzó ács állás Szekszárd és környékén

Munkavégzés helye: Szekszárd és környéke
2020. 03. 03. 11:09

 Szekszárd és környékén1 fő zsaluzó ács végzettségű munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • Műszaki rajz alapján zsaluszerkezet elemeinek összeállítása, betonozása.
  • Zsaluzatok bontása, takarítása, deponálása, utókezelése.
  • Csőállványzatok szerelése, építése és bontása.

Elvárások:

  • szakírányú végzetség
  • önálló munkavégzés
  • B" kategóriás jogosítvány.
  • fiatalos lendület és jó állóképesség

Amit kínálunk:

  • versenyképes bérezés
  • hosszú távú munkalehetőség
  • cafeteria