Kisgyermekgondozó állás Szekszárdon a Micimackó Családi Bölcsődében

A Micimackó Családi bölcsőde kisgyermek gondozó,-nevelő munkatársat keres, részmunkaidős feladat ellátásra, hosszú távra, azonnali kezdéssel!

Szakképzettség (okj, vagy felsőfokú kisgyermekgondozó,- nevelő, NEM dajka)  feltétel, vagy fél éven belül megszerzendő!

Önéletrajzot, motivációs levelet a "Jelentkezem" gombra kattiintva várom.

Elsősorban szekszárdi lakhellyel rendelkező jelentkezők pályázatait várom!

Feladatok

  • Kisgyermekgondozó,-nevelői feladatok, a képesítés szerint

Elvárások

  • Kisgyermekgondozó,- nevelői szakképesítés, vagy ennek megszerzése fél éven belül
  • Családi bölcsőde vezetői végzettség

Előnyök

  • Szekszárdi lakhely, rugalmasság, lendületes, mosolygós, kedves személyiség, jó munkabírás.
  • Gyermekszeretet alapfeltétel!
  • Szakmai munkájára igényes,

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!