Operátor munka Szekszárdon

Adval Tech (Hungary) Plant 2 Kft.
Szekszárd
Bruttó 185 000 Ft - 225 000 Ft / Hónap
2021. 09. 09.

A svájci székhelyű Adval Tech Group magyarországi leányvállalata, az autóipari alkatrészgyártással foglalkozó Adval Tech (Hungary) Plant 2 Kft. keresi leendő munkatársait szekszárdi telephelyére operátor munkakörre.

Feladatok

  • Fém autóipari alkatrészek ellenőrzése és csomagolása vagy összeszerelése munkautasítás szerint.

Elvárások

  • Egészségügyi alkalmasság, általános iskolai végzettség, (szakiskola előny)
  • Képesség önálló munkavégzésre, megbízhatóság, szorgalom
  • Autóipari tapasztalat (kifejezetten előnyös)
  • Három műszakos munkarend vállalása, megfelelő fizikai állóképesség

Előnyök

  • Autóiparban szerzett tapasztalat előny.

Amit kínálunk

  •  Jó munkakörülmények, kiváló munkahelyi légkör
  • Stabil, hivatalos, hosszútávon kiszámítható alkalmazás
  • Továbbképzési lehetőségek
  • 120.000.- Ft/ év cafeteria (nettó), 180.000.- Ft/év jelenléti prémium (bruttó)
  • A bejárás támogatása (bérlettérítés100%)
  • Munkatárs ajánlási rendszer, jubileumi jutalom

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!