Informatika, telekommunikáció

Távközlési és informatikai hálózat építő,-szerelő állás Szekszárd és környékén

Munkavégzés helye: Szekszárd
2020. 07. 22. 15:15

A 30 éves szakmai tapasztalattal rendelkező Perfect-Phone Kft. távközlési és informatikai hálózat szerelő csapatába keres új munkatársakat.

Feladatok:

  • Távközlési és informatikai hálózatok (réz és optikai) építése, szerelése, javítása.
  • Munkavégzés önállóan és csapatban

Elvárások:

  • Műszaki beállítottság
  • Alapszintű elektronikai ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök:

  • Informatikai, elektronikai vagy villanyszerelői végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Alkalmazotti jogviszony
  • A munkavégzéshez szükséges alapismeretek átadása, betanítása
  • Szakmai képzések, tanfolyamok
  • Versenyképes jövedelem