Kereskedelem, értékesítés

Pénzügyi értékesítési pozíció szekszárdi irodában

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Szekszárd
2020. 07. 29. 08:48

  • Szívesen kipróbálnád magad egy új területen?
  • Szeretnéd saját magad megtervezni a munkaidőd, nem hajnaltól estig menni?
  • Szívesen végeznél olyan munkát, ahol klasszikus értelemben véve nincs főnököd, mégis maximális támogatást kapsz céljaid eléréséhez?
  • Unod már, hogy szorgalmasan dolgozol, és mégsem tudsz előre lépni?

Ha az alábbi kérdések valamelyike megfordult már benned, akkor az értékesítési csapatunkba várjuk a jelentkezésed.

Meglévő csatapunk fiatalos, motivált, empatikus emberekből áll. Amennyiben megfelelsz az adott munkakör összes elvárásának és szívesen dolgoznál velünk vagy részt vennél a szekszárdi irodánk bővítésében, várjuk jelentkezésed a Jelentkezem gombra kattintva fényképes önéletrajzzal.

Feladatok:

  • Meglévő és új ügyfelekkel időpont egyeztetés
  • Ügyfelek igényfelmérése, igényekre megoldás találása, tanácsadása
  • Szerződések kezelése, adminisztráció
  • Telefonhívások, emailek fogadása, kezelése

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség (érettségi)
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Jó megjelenés, ápolt külső
  • Rugalmasság, kitartás, szorgalom, céltudatosság

Előnyök:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Pénzügyi vagy értékesítési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Biztos megélhetési lehetőséget
  • Karrierépítési megfontolást
  • Sokszínű, valamennyi igényt lefedő termékpalettát
  • Jól felépített, díjmentes oktatási rendszert
  • Fiatalos, barátságos légkört
  • Versenyképes, nem limitált jövedelmet