Lejárt hirdetés

Masszőr állás a Takler Kúria Wellness részlegén

Takler Kúria Kft.

Egyéb munkalehetőségek

Munkavégzés helye: Szekszárd

2020. 08. 26. 08:41

Kedves Érdeklődő!

A Takler Kúria Wellness részlege masszőr kollégát keres.

Jelentkezés személyesen is lehetséges, hétköznapokon 09:00-16:00-ig a Takler Kúriában. Emellett fényképes önéletrajzokat a "Jelentkezem" gombra kattintva várunk. Telefonon érdeklődni hotelvezetőnknél tudnak hétköznapokon 10:00-18:00-ig a következő telefonszámon: 0630/ 2550607

Feladatok

  • Masszírozás, masszázsidőpontok beosztása, wellness bárban törölközők - szaunalepedők - italok kiadása.

Elvárások

  • Munkájára és magára igényes személy
  • Csapatorientált hozzáállás
  • Udvariasság
  • Szakirányú végzettség

Előnyök

  • Előnyt jelent a szakmában szerzett tapasztalat, idegennyelv-tudás, valamint jogosítvány megléte és saját gépjármű.

Amit kínálunk

  • Szép, tiszta környezet, jó hangulatú, fiatalos csapat, megfelelő bérezés, közösen egyeztetett beosztás.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!