Gépkarbantartó munkalehetőség Szekszárdon

A svájci székhelyű Adval Tech Group magyarországi leányvállalata, az autóipari alkatrészgyártással foglalkozó Adval Tech (Hungary)  Kft. keresi leendő gépkarbantartó munkatársát szekszárdi telepelyére.

Feladatok

  • Az előírt rendszerességgel elvégzi a termelő és nem termelő berendezések (TNTB)           kompetenciájába eső javítási és karbantartási munkáit.
  • Határidőre, és műszakilag rendben, a termelés rendelkezésére bocsátja a TNTB-t
  • Kitölti az előírt karbantartási dokumentumokat
  • Együttműködik a részlegen belüli pótalkatrész rendelés és kezelés folyamatában
  • Javaslatokat tesz az optimalizálási lehetőségek bővítésére, mely a mennyiség illetve a minőség     javítását szolgálják, szorosan együttműködve a társosztályokkal
  • Gondoskodik a folyamatos ismeret átadásról kollegáinak és a termelésnek
  • Köteles felettesének, utasításait a munkakörébe tartozó feladatkörben maradéktalanul  végrehajtani, valamint minden olyan feladatot ellátni, melyekkel felettese alkalmanként, vagy tartósan megbízza, és amely nem ellenkezik a hatályos jogszabályokkal, baleset- és tűzvédelmi       intézkedések megtétele szükség szerint, a vonatkozó szabályoknak megfelelően.

Elvárások

  • Egészségügyi alkalmasság
  • Szakirányú középfokú végzettség (villanyszerelő, géplakatos)
  • Autóipari normák ismerete
  • LEAN ismeretek
  • Pneumatika és hidraulika ismeretek
  • Megbízhatóság, szorgalom
  • 2 műszakos munkarend vállalása, megfelelő fizikai állóképesség, terhelhetőség
  • Hasonló területen szerzett 2 éves tapasztlat

Előnyök

  •    Fémtechnológiai autóipari tapasztalat előny

Amit kínálunk

  • Stabil, hivatalosan bejelentett, hosszútávon kiszámítható munkaviszony.
  • Egyéb juttatások:  nettó 120.000.- Ft/ év cafeteria, bruttó180.000.-Ft/ év lojalitási prémium, a bejárás
  • 100 %-os támogatása közösségi közlekedés esetén, műszakos buszok a végállomástól
  • Továbbképzési lehetőségek
  • Nemzetközi vállalati környezet, svájci háttér
  • Jó munkakörülmények, kiváló munkahelyi légkör
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!