Jantar Hungary keres supportos munkatársat szekszárdi irodájába

Munkatársat keresünk beléptető és munkaidő nyilvántartó rendszereink telepítését végző Partnereink szakmai támogatásához - supporthoz.

Feladatok

  • A beléptető és munkaidő-nyilvántartó rendszerünk használatának elsajátítása után, ügyfelekkel, telepítő partnerekkel való kapcsolattartás - support
  • Munkavégzés hétfőtől – péntekig az irodában: jellemzően ez a fő tevékenység
  • Helyszíni továbbképzések tartása, igény szerint prtnereinknél
  • Egyedi projektek, speciális feladatok megoldásának kidolgozásában való részvétel

Elvárások

  • Elektronikai és/vagy informatikai ismeretek
  • Office irodai szintű ismerete (min. Word, Excel)
  • Nyitottság az új szakmai megoldásokra, egyedi igények paraméterezésére
  • Jó kommunikációs és probléma megoldó készség
  • Nyelvismeret

Előnyök

  • Angol nyelvtudás
  • Alapszintű programozási ismeretek
  • SQL adatbázisok ismerete

Amit kínálunk

  • Érdekes és változatos feladatok
  • Családias környezet
  • Fejlődési lehetőség
  • Korrekt fizetés

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!