Kereskedelem, értékesítés

Területi képviselő álláslehetőség a Pek-Snack Kft.-nél

Munkavégzés helye: Szekszárd
2020. 09. 10. 12:40

A Pek-Snack Kft. az ország egyik legkorszerűbb sütőipari vállalata, amely helyben sütött pékáruk gyártásával és forgalmazásával foglalkozik. A 6000 m2-es igali gyárból látjuk el az országos lefedettségű franchise hálózatunkat. A hálózatban több mint ezer látványpékségen keresztül szolgáljuk ki a fogyasztóink igényeit.

A Pek-Snack Kft. (www.peksnack.hu) bővülő csapatába keres

Területi képviselő

munkatársat, Tolna megyei és Bács-Kiskun megyei munkavégzéssel.

Érdeklődni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Feladatok:

  • Aktív és hatékony kommunikáció a már meglévő ügyfelekkel
  • A franchise szerződésben foglalt megállapodások ellenőrzése partnereinknél
  • Eladásösztönzés, optimális termékkör kialakítása
  • Üzletfejlesztés, új partnerek bevonzása, tárgyalás, szerződéskötés
  • Termékek népszerűsítése, plakátok és ár jelzők aktualizálása
  • Beüzemelés vagy meghibásodás kapcsán alkalmi, helyszíni szerelés céges előírások és betanítás alapján
  • Panaszkezelés

Elvárások:

  • Minimum egy éves munkatapasztalat területi vagy kereskedelmi képviselő pozícióban FMCG területen
  • Középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési rutin
  • Jó kapcsolatteremtő és problémamegoldó készség
  • Kitartás, lojalitás

Amit kínálunk:

  • Biztos lábakon álló, stabil vállalati háttér
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Betanítás, vezetői támogatás
  • Versenyképes alapbér és széleskörű juttatási csomag
  • Céges eszközök, autó, magánkilóméter használattal