Minőségbiztosító állás Szekszárdon

BHG-ASZ Kft.

Egyéb munkalehetőségek

Munkavégzés helye: Szekszárd

2022. 01. 25.

A szekszárdi telephelyű BHG Alkatrészgyártó Kft. munkatársat keres MIŐSÉGBIZTOSÍTÓ munkakörben, azonnali kezdéssel.

Feladatok

  • Présüzemben minőségbiztosítási feladatok kezelése
  • Csomagoló munkatársak munkájának koordinálása
  • Minőségellenőrzéssel kapcsolatos statisztikák készítése (selejt, gyártási hiba, reklamációs statisztikák)
  • Vevői rekalmációk megválaszolása, intézkedések meghozása, bevezetése, ellenőrzése
  • Vizsgálati eredmények, jelentések készítése
  • Termékek, folyamatok, gyártási környezet ellenőrzése

Elvárások

  • Középfokú végzettség

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Középfokú műszaki végzettség
  • Angol vagy német nyelv alapszintű ismerete