Kereskedelem, értékesítés

A szekszárdi Hő-Szig-Ár Szigetelő Áruház üzletkötő munkatársat keres

Munkavégzés helye: Szekszárd
Fizetés: Nettó 140000 - 200000 / hónap
2020. 09. 29. 13:52

A szekszárdi telephelyű Hő-Szig-Ár Szigetelőáruház üzletkötő munkatársat keres.

Olyan kollégát keresünk, aki megjelenésével, szakmai tudásával, igyekezetével megfelelően tudja képviselni cégünk arculatát.

Ha jelentkeznél, fényképes önéletrajzod a "Jelentkezem" gombra kattintva várja Mayerné Vajda Szilvia.

Feladatok:

  • Meglévő partnereinkkel történő kapcsolattartás személyesen és telefonon egyaránt
  • Megrendelések felvétele
  • Információ nyújtása, tájékoztatás a forgalmazott termékekről
  • Közvetítés az iroda és a megrendelők között
  • Új  vevőkapcsolatok kialakítása
  • Szoros együtműködés a kollégákkal (szállítások megszervezése, raktárkészlet alakulása)
  • Ügyvezető folyamatos tájékoztatása

Elvárások:

  • Büntetlen előélet
  • B kategóriás jogosítvány
  • középfokú iskolai végzettség

Előnyök:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • építőipari végzettség
  • jó kommunikációs készség
  • lendületes munkavégzés

Amit kínálunk:

  • biztos munkahelyi háttér
  • versenyképes jövedelem
  • fejlődési lehetőség
  • fiatal, segítőkész csapat