Adminisztráció, irodai munka

Nemzetközi tanácsadó cég szekszárdi munkavégzésre munkatársakat keres

Munkavégzés helye: Szekszárd
Fizetés: Nettó 150000 - 200000 / hónap
2020. 10. 02. 13:18

50 éves múltú, nemzetközi tanácsadó cég szekszárdi vezetősége keres azonnali munkakezdéssel agilis, megbízható fiatalokat.

Társaságunk cégek, illetve magánszemélyek számára nyújt díjmentes pénzügyi tájékoztatást, tanácsadást.

Díjmentes átképzést, folyamatos online oktatásokat tartunk.

Pénzügyi elemző, kiértékelő, illetve tanácsadói pozíciótól kezdve egészen az alsó vezetői lehetőségig keresünk munkatársakat.

Felvételi eljárásunk személyesen, illetve igény szerint online konferencia beszélgetés keretein belül is biztosítjuk.

Elsősorban fiatal pályakezdők, illetve egyetemisták jelentkezését várjuk.

Feladatok:

  • ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • szerződések kezelése, kitöltése online
  • Pénzügyi igényfelmérés
  • adminisztráció

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség,
  • kiemelkedő kommunikációs készség,
  • nyitott személyiség, motiváltság

Előnyök:

  • Jogosítvány
  • Felsőfokú, szakirányú végzettség

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • előrelépési lehetőség
  • díjmentes képzések
  • magas, versenyképes jövedelem