Szerszámkészítő munka Szekszárdon

BHG-ASZ Kft.

Egyéb szakmunka

Munkavégzés helye: Szekszárd

Bruttó 280000 / Óra
2021. 04. 30. 08:35

A BHG-ASZ KFT. szekszárdi telephelyére keres azonnali kezdéssel SZERSZÁMKÉSZÍTŐ munkatársat.

Várjuk olyan fémipari ismeretekkel rendelkező pályázók jelentkezését is, akik nem rendelkeznek szakmai gyarkolattal.

Feladatok

  • Hidraulikus és excenter présgépeken gyártott alkatrészek szerszámainak karbantartása,
  • Szerszámjavítási munkák elvégzése,
  • Új szerszámok készítése, gyártásba történő beüzemelése,
  • Szerszámpróbák végrehajtása,
  • Javaslatok tétele a szerszámok fejlesztéséhez,

Elvárások

  • Megbízhatóság, terhelhetőség,

Előnyök

  • Présszerszámok karbantartása területén szerzett tapasztalat,

Amit kínálunk

  • Versenyképes, feladathoz mért kompenzációs csomag,
  • Folyamatos szakmai fejlődés, változatos feladatok,
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!