Szekszárdi családi bölcsőde kisgyermekgondozó,-nevelő kollégát keres

Szép Gyermekkor Nonprofit Kft.
Szekszárd
Bruttó 1 250 Ft - 1 250 Ft / Óra
2021. 02. 03.

A Micimackó családi bölcsőde kisgyermekgondozó,-nevelő végzettségű munkatársat keres, részmunkaidős munkavégzésre, márciusi kezdéssel, szekszárdi munkahelyre.

Az ideális jelölt:

  • Szakmailag elhivatott
  •  Jó munkabíró képességű
  • Kiváló kommunikációs készséggel, vidám természettel és lehetőleg jó énekhanggal rendelkezik

Szekszárdi lakhely előnyt jelent.

Nyugdíjas jelentkezők pályázatát is várom!

Amit nyújtunk:

  •  hosszú távú munkalehetőség
  • Aktív és kreatív, szeretett teljes, folyamatosan fejlődő családi bölcsődei környezet
  • rugalmas munkaidő

Jelentkezni fényképes, végzettséget is igazoló ( közép vagy felsőfokú kisgyermekgondozó,-nevelő, családi bölcsődei szolgáltatást nyújtó végzettség) dokumentumokkal.

Jelentzkezni Témer Annamáriánál a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • A családi bölcsőde napi tevékenységeiben való aktív részvétel, a szolgáltatás nyújtó munkájának segítése.
  • Kisgyermek (12 hótól-3 éves korig) gondozási feladatok, takarítási feladatok, programok, kezdeményezések előkészítésében való  részvétel.
  • A gyerekekkel játszani,énekelni, mesét mondani.

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • OKJ
  • Főiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!