Álláslehetőség nagykereskedelmi értékesítő munkakörben Szekszárdon

FARMFORG Kft.
Szekszárd
Bruttó 1 Ft / Óra
2021. 02. 24.

Értékesítői, ügyfélszolgálati folyamatok teljeskörű bonyolítása.

Feladatok

  • Ajánlatok készítése, rendelés felvétel, meglévő ügyfélkör gondozása, új partnerek felkutatása,
  • piackutatás, konkurencia elemzés, ügyfélszolgálati munka, reklamáció kezelés....

Elvárások

  • Felsőfokú ( min. szakmai középfokú ) iskolai végzettség, kereskedelmi és/vagy marketing ismeretek
  • Legalább középfokú, megbízható  informatikai ismeretek
  • B. kat. jogosítvány, járművezetői jártasság

Előnyök

  • Kereskedelemben, értékesítésben szerzett több éves munkatapasztalat,
  • Jó kommunikációs képesség, Kertészeti, vagy agrár szakmai végzettség
  • Szekszárdi vagy városkörnyéki lakhely,

Amit kínálunk

  • Évek óta folyamatosan fejlődő cég és munkacsapata
  • Perspektívikus, hosszútávú munkalehetőség
  • Versenyszférában szerezhető munkasikerek és anyagi megbecsülés

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • Főiskola
  • Egyetem

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!