Igazgatói asszisztens állás Szekszárdon

BHG-ASZ Kft.

Egyéb asszisztens

Munkavégzés helye: Szekszárd

2021. 04. 30. 11:20

A BHG-ASZ Kft. szekszárdi telephelyére igazgatói asszisztens munkakörbe várja munkatársak jelentkezését.

Feladatok

  • futó projectekben való részvétel, ezekben kapcsolattartás a partnerekkel,
  • folyamatos részvétel a műszaki csapat munkájában,
  • belső statisztikák készítése , kiértékelése a cég valamennyi területéről,
  • az ügyvezető mellett a napi szintű működéshez szükséges feladatok intézése a kollégákkal közösen,

Elvárások

  • felsőfokú műszaki vagy közgazdasági végzettség,
  • német és angol nyelvismeret ( az egyik legalább tárgyalási szinten ),
  • kreativitás, önálló gondolkodás, alkalmasság csapatban történő közös munkára,

Előnyök

  • hasonló munkakörben végzett tapasztalat,
  • ipari környezetben szerzett tapasztalt , elsősorban projectvezetés területén,
  • gazdasági területen, controllingban szerzett tapasztalat,

Amit kínálunk

Folyamatos szakmai fejlődés, változatos feladatok.

Bérezés: megegyezés szerint

Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!