Gépbeállító munka Szekszárdon

BHG-ASZ Kft.

Egyéb szakmunka

Munkavégzés helye: Szekszárd

2021. 11. 16.

A BHG-ASZ KFT. szekszárdi telephelyére az induló új villanymotor gyártó üzembe keres azonnali kezdéssel gépbeállító munkatársakat.

A forgórész és motorösszeszerelő területen történő betanulást a cég biztosítja.

Feladatok

Présüzemi gépbeállító,

  • présszerszámok kezelése-cseréje,
  • présgépek beállítása,
  • gyártásterv végrehajtása,
  • dolgozók munkájának felügyelete,

Csőhajlító gépbeállító,

  • Hajlító és formázógépek üzemeltetése
  • Szerszámcserék végrehajtása,

Elvárások

  • Fémipari szakmunkás bizonyítvány. Pl.: lakatos, szerszámkészítő,
  • Műszerész vagy szerelő /karbantartó végzettség,
  • Érettségi,

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai fejlődés, változatos feladatok.