Álláslehetőség minőségbiztosító munkakörben Szekszárdon

BHG-ASZ Kft.

Egyéb munkalehetőségek

Munkavégzés helye: Szekszárd

2021. 05. 12. 11:01

A szekszárdi telephelyű BHG Alkatrészgyártó Kft. munkatársat keres minőségbiztosító munkakörben, azonnali kezdéssel.

Feladatok

  • A termelés támogatása, technikai segítségnyújtás
  • Minőségellenőrök munkájának koordinálása
  • A gyártáshoz szükséges dokumentumok (vizsgálati- és munkautasítások) készítése
  • Minőségellenőrzéssel kapcsolatos statisztikák készítése (selejt, gyártási hiba, reklamációs statisztikák) és a kiértékelése, javítóintézkedések bevezetése
  • Aktív részvétel az új termékek bevezetésében
  • Kapcsolattartás az idegenáru ellenőrzéssel
  • Vevői reklamációk megválaszolása, intézkedések meghozása, bevezetése, ellenőrzése
  • Auditokon való részvétel

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Középfokú angol vagy német nyelvtudás
  • MS office felhasználói szintű ismerete

Előnyök

  • Minőségbiztosítás vagy műszaki területen szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai fejlődés, változatos feladatok

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!