Irodai kisegítő munkatársat keresünk Szekszárdon

BRIGO MÉDIA Kft.
Szekszárd
Bruttó 150 000 Ft - 200 000 Ft / Óra
2021. 05. 17.

Szeretnél Európa egyik vezető pénzügyi cégénél dolgozni mint tanácsadó és közben életre szóló tapasztalatokat, kapcsolatokat szerezni?

Mivel is foglalkozunk és mire számíthatsz, ha csatlakozol a csapatunkhoz?

Közel 50 éves múltal rendelkező vállalatunk magánszemélyeknek illetve cégeknek keres anyagi előnyöket személyre szabottan.

Intézményünk legfőbb erénye, hogy szolgáltatásunk teljesen díjmentesen vehető igénybe, így hatalmas népszerüségnek örvend.

Cégünknél folyamatos előrelépési lehetőségek vannak.

A munkabeosztásod felett  szabadon rendelkezhetsz, akár otthonról home office-ból is dolgozhatsz, így te osztod be a saját idődet.

Ebből adódóan minden kollegánk egyénileg dolgozik, így nagyon fontosnak tartjuk a csapatépítő tréningeket, ezért minden pénteken egy úgynevezett  "laza napot" tartunk ahol a munkatársakkal egy barátságos hangvételű hétzárót tartunk.

Az irodánk Szekszárd szívében helyezkedik el a Csatári utca 1-ben, a Csatári Üzletház első emeletén.

Feladatok

  • Irodai admiszitrációs feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Irodán kívüli ügyintézés

Elvárások

  • Értettségi bizonyítvány
  • Jó kommunikációs készség
  • Motivált személyiség
  • Jó megjelenés

Amit kínálunk

  • Előrelépési lehetőség
  • Szabad időbeosztás
  • Versenyképes fizetés

Téged keresünk ha rendelkezel érettségi bizonyítvánnyal és érdekel a számok világa.

Azonban nem jelent problémát ha esetleg nem érzel magadban megfelelő tudást a szakma elsajátításához, hiszen cégünk díjmentes képzéseket tart a kollegáink számára.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Távmunka/otthoni munka

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Gyakornok

Önéletrajz elküldése kötelező!