Szekszárdi csokoládéüzemünkbe műszakvezető pozícióba keresünk kollégát

Kék Madár Alapítvány

Élelmiszer,-feldolgozóipar

Munkavégzés helye: Szekszárd

2021. 06. 30. 15:55

Csokoládémanukatúránkban a prémium minőségű csokoládékat fogyatékkal élő emberek készítik precizitással és odaadással.

A BeSweet édességek – ahogy embertársaink is – igazán sokszínűek.

Feladatok

  • Termelés napi szintű koordinálása
  • Üzemvezető munkájának segítése, távollétében helyettesítése
  • Kollégák napi feladatainak nyomon követése / ellenőrzése
  • Minőség-ellenőrzési feladatok ellátása

Elvárások

  • legalább szakirányú középfokú végzettség vagy BA diploma (élelmiszermérnök, cukrász, édesipari termékgyártó)
  • legalább 3 év szakmai tapasztalat, előny a vezetői tapasztalat- Kiváló kommunikációs és konfliktusmegoldó képesség
  • Váratlan helyzetek gyors és hatékony kezelése
  • Szociális érzékenység

Előnyök

  • Idegen nyelv (német, angol vagy orosz) társalgási szintű ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Stabil munkahely, minőségi munkavégzéshez szükséges feltételek
  • Igényes, modern környezet
  • Jó hangulatú, őszinte munkahelyi közösség
  • A család, magánélet és a munka közötti egyensúly lehetősége.
  • Tisztességes és korrekt bérezés, a teljesítmény elismerése.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Technikum
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!