Présgépkezelő állás szekszárdi telephelyen

Adval Tech (Hungary) Plant 2 Kft.
Szekszárd
Bruttó 240 000 Ft / Hónap
2022. 03. 10.

A svájci székhelyű Adval Tech Group magyarországi leányvállalata, az autóipari alkatrészgyártással foglalkozó Adval Tech (Hungary) Plant 2 Kft. keres présgépkezelő munkatársát szekszárdi telephelyére.

Feladatok

  • Gépkezelői feladatok ellátása
  • Fém termékek gyártása, ellenőrzése
  • Dokumentumok töltése
  • Termékellenőrzések: sablon, tolómérő használata

Elvárások

  • Minimum általános iskolai végzettség
  • Önálló munkavégzés, megbízhatóság, szorgalom
  • Három műszakos munkarend vállalása
  • megfelelő fizikai állóképesség, megbízhatóság, szorgalom, terhelhetőség

Előnyök

  • Fémtechnológiai autóipari tapasztalat előny
  • Targoncás illetve darukezelői jogosítvány előny
  • Szakiskola, technikum

Amit kínálunk

  • Stabil, hosszútávon kiszámítható munkahely
  • Egyéb juttatások: cafeteria, lojalitási prémium, a bejárás
    100 %-os támogatása közösségi közlekedés esetén, műszakos buszok a pályaudvartól
  • Képzési lehetőségek
  • Nemzetközi vállalati környezet, svájci háttér
  • Jó munkakörülmények, kiváló munkahelyi légkör

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!