Tehergépkocsivezető - raktáros pozícióban munkalehetőség Szekszárdon

Tehergépkocsivezető-raktáros kollégánkat keresünk!

Jártas vagy a közúti szállítmányozás világában? Van raktárosi tapasztalatod? Éppen állást keresel?

Munkavégzés helye: Szekszárd Új Ház Centrum + közúti szálltmányozás.

Feladatok

  • raktárba beérkező termékek átvétele
  • áru előkészítése szállításhoz, rakodás, daruzás
  • vásárlók udvarias, szakszerű, segítőkész kiszolgálása, anyagkiadás, vevői igények figyelembe vételével
  • szállítás céges Mercedes tehergépjárművel,
  • munkakörhöz kapcsolódó adminisztráció elvégzése
  • a leltárakban való részvétel

Elvárások

  • a közúti szállítmányozásban szereztél már gyakorlatot, szakmailag felkészült vagy
  • C kategóriás jogosítvánnyal, GKI kártyával, rakodó daru kezelésére való jogosultsággal rendelkezel,
  • van raktározási- építőanyag ismereted, de ha nincs, nálunk akár ezt is megszerezheted
  • értékesítés- és vevő-orientált gondolkodásmóddal rendelkezel
  • megbízható, korrekt, rugalmas vagy, jó kommunikációs készséggel rendelkezel
  • kiváló kapcsolatteremtő, problémamegoldó, stressztűrő képesség birtokában állsz
  • vezetőddel együttműködő, precíz vagy
  • önállóan és csapatban is szívesen dolgozol

Előnyök

  • targonca vizsga
  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • modern eszközpark
  • 23 éve folyamatos „építőipari bumm”, dinamikusan fejlődő szervezet
  • akár azonnali kezdési lehetőség
  • bejelentett, hosszú távú munkalehetőség
  • fejlődési lehetőség, továbbképzések
  • versenyképes juttatások
  • határozatlan idejű munkaszerződés,
  • megbízható, stabil vállalati háttér, számos erkölcsi díjjal
  • családbarát munkahely, csapatépítő programok
  • kellemes, fiatalos munkakörnyezet,
  • teljes munkaidő

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!