Vezető pincér munkatársat keresünk Szekszárdon

Kék Madár Alapítvány

Vendéglátás

Munkavégzés helye: Szekszárd

2021. 09. 01. 10:43

Szekszárdi éttermünkbe keressük Vezető pincér kollégánkat.

Az Ízlelő Családbarát Étteremben válogatott alapanyagból készítjük változatos és egészséges napi menükínálatunkat, illetve időszakosan rendezvényeket, borvacsorákat szervezünk.

Egyúttal bemutatjuk a fogyatékos emberek sokszínű munkavégző képességét, hozzájárulva a befogadó társadalmi környezet kialakításához.

Feladatok

  • Vendégtéri feladatok ellátása
  • Kollégák koordinálása

Elvárások

  • Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Vendéglátóipari végzettség (felszolgáló)
  • Legalább 5 év szakmai tapasztalat, előny a vezetői tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és konfliktusmegoldó képesség
  • Jó stressztűrő képesség
  • Váratlan helyzetek gyors és hatékony kezelése
  • Szociális érzékenység

Előnyök

  • Idegen nyelv (német, angol vagy orosz) ismerete előny

Amit kínálunk

  • Stabil munkahely, minőségi munkavégzéshez szükséges feltételek
  • Egy jó hangulatú, őszinte munkahelyi közösség
  • A család, magánélet és a munka közötti egyensúly lehetősége.
  • Tisztességes és korrekt bérezés, a teljesítmény elismerése.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!