Ügyfélkapcsolati munkatársat keresünk Szekszárdon

Kék Madár Alapítvány

Egyéb asszisztens

Munkavégzés helye: Szekszárd

2021. 09. 13. 16:08

Szekszárdi - Kék Madár Alapítvány csapatába keressük új ügyfélkapcsolatokért felelős munkatársunkat.

Feladatok

  • Értékesítési és promóciós feladatok ellátása
  • Éttermi árajánlatok készítése
  • Folyamatos kapcsolattartás a vendégekkel (telefonon és írásban)
  • Folyamatos kapcsolattartás az éttermi munkatársakkal
  • Éttermi rendezvények szervezése, koordinációja
  • Szervezéshez kapcsolódó, irodai adminisztratív feladatok végzése
  • Számlázási folyamat kezelése
  • Felmerülő ad-hoc feladatok kezelése

Elvárások

  • Kiváló kommunikációs és szervező képesség
  • Tökéletes problémamegoldó képesség
  • Ügyfélközpontú szemléletmód
  • Ms Office rendszerek ismerete
  • Angol, német nyelvismeret előny, de nem feltétel

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Csapatmunka
  • Fiatalos és barátságos munkakörnyezet
  • Korrekt munkaidő
  • Új ötletekre mindig nyitott csapat

Jelentkezéshez kérjük küldje el önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.