Technológus munkatársat keresünk Szekszárdon

BHG-ASZ Kft.

Technikus

Munkavégzés helye: Szekszárd

2021. 11. 16.

BHG-ASZ Kft. szekszárdi telephelyére munkatársat keres technológus munkakörben.

Feladatok

  • Lemezteríték rajzolás
  • Egyedi szállítóládák tervezése/rajzdokumentáció elkészítése
  • Egyedi szállítókeretek tervezése/rajzdokumentáció elkészítése
  • Gyártási rajzok biztosítása (nyomtatása) a termelés részére

Elvárások

  • Gépésztechnikusi végzettség
  • Legalább alapfokú műszaki rajzolvasási készség
  • CAD vagy tervezői rajzprogram ismerete
  • Office programok legalább alapszíntű ismerete

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai fejlődés, változatos feladatok.
  • Bérezés: megyezezés szerint
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!