Irodai munkatársat keresünk szekszárdi borszaküzletbe

Aranyfürt Kft.
Szekszárd
2022. 01. 06.

Az Aranyfürt Kft. – Schieber Pincészet szekszárdi borszaküzletébe keres munkatársat adminisztratív munkakörbe.

Feladatok

  • készlet kezelés (nyilvántartások vezetése)
  • pincekönyv vezetés
  • vevők kiszolgálása
  • számlázás, kísérő okmányok kiállítása
  • kereskedelmi feladatok (árajánlatok kérése, anyag megrendelések)
  • kapcsolattartás ügyfelekkel és partnerekkel
  • pincészet közösségi oldalának karbantartása, webáruház, megrendelések kezelése

Elvárások

  • minimum középfokú iskolai végzettség
  • alapvető irodai programok ismerete (WORD, EXCEL, Outlook)
  • magasfokú precizitás
  • határidők pontos betartása
  • önálló munkavégzés
  • jó kommunikációs készség szóban és írásban

Előnyök

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • stabil céges háttér
  • kulturált munkakörnyezet

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!