Raktár állás Szekszárdon

Adval Tech (Hungary) Plant 2 Kft.
Szekszárd
Bruttó 280 000 Ft - 300 000 Ft / Hónap
2022. 02. 03.

A svájci székhelyű Adval Tech Group magyarországi leányvállalata, az autóipari alkatrészgyártással foglalkozó Adval Tech (Hungary) Kft. keresi leendő munkatársát raktáros pozícióra szekszárdi telepelyére.

Feladatok

  • Bevételezés, kiadás rendszerezett könyvelése
  • Termelési igényeknek megfelelő anyagáramlás biztosítása
  • Beszállítások átvétele, ellenőrzése
  • Kiszállítások megfelelő előkészítése
  • Selejtek, hulladékok előírás szerinti kezelése
  • Folyamatos kapcsolattartás és együttműködés a termelési és minőségügyi területekkel

Elvárások

  • Targoncavezetői jogosítvány, OKJ targoncavezetői bizonyítvány
  • Terhelhetőség, gyors, pontos munkavégzés
  • Két műszakos munkarend vállalása
  • MS Office ismeretek
  • Egészségügyi alkalmasság

Előnyök

  • Vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Nyelvtudás (német, angol)

Amit kínálunk

  • Stabil, hivatalosan bejelentett, hosszútávon kiszámítható munkaviszony.
  • Egyéb juttatások: nettó 120.000.- Ft/ év cafeteria, 180.000.- Ft /év lojalitási prémium, a bejárás 100 %-os támogatása közösségi közlekedés esetén, műszakos buszok a végállomástól
  • Nemzetközi vállalati környezet, svájci háttér
  • Jó munkakörülmények, kiváló munkahelyi légkör
  • Továbbképzési lehetőségek
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!