Villanyszerelő kollégát keresünk Szekszárdon

A svájci Adval Tech Csoport elsősorban autóipari piacra és azzal összefüggő alkalmazásokra összpontosít. Az Adval Tech partner a választásban – nagy volumenű alkatrészgyártás fémből és műanyagból. A csoport magyarországi tagjai Szekszárdon, a Bern utcában találhatóak.Globális működés, magas szintű hatékonyság, svájci minőség, magyar csapatmunka- ezek jellemzik a tevékenységeinket. Vevőinknek Adval Tech minőséget szállítunk kompromisszumok nélkül, időben, minőségben, költségekben is megfelelve az elvárásoknak.

Feladatok

  • napi hibaelhárítás és karbantartási feladatok elvégzése
  • elektromos gépek karbantartása
  • hibafeltárás és hibák javítása
  • általános villanyszerelési munkálatok

Elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • Gyártásban szerzett Szakmai tapasztalat (gépek bekötése, működése) minimum 5 év
  • Gynege és erősáramú berendezése ismerete

Előnyök

  • Számítógépes ismeret
  • Német nyelvtudás
  • Gépmester program ismerete

Amit kínálunk

  • Stabil, hivatalosan bejelentett, hosszútávon kiszámítható munkaviszony.
  • Egyéb juttatások: műszakpótlék,  cafeteria, lojalitási prémium
  • a bejárás 100 %-os támogatása közösségi közlekedés esetén, műszakos buszok a végállomástól
  • Továbbképzési lehetőségek
  • Nemzetközi vállalati környezet, svájci háttér
  • Jó munkakörülmények, kiváló munkahelyi légkör
  • Dinamikusan fejlődő vállalat
  • Munkatárs ajánlási rendszer, jubileumi jutalom

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 5-9 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!