Kőműves / segédmunkás munkakörbe munkatársakat keresünk Tolna megyében

Bau-Team Kft.
Tolna, Fácánkert, Tengelic
Bruttó 330 000 Ft - 520 000 Ft / Hónap
2022. 08. 04.

Az építőiparban 30 éve jelen lévő, szekszárdi és paksi székhelyű cég keres kőművest, segédmunkást azonnali kezdéssel. A munkák nagy része Tolna megyében van, nem kell hetelni. Korrekt cég, átlagon felüli, bejelentett fizetés.

Jelentkezni hétköznaponként 8.00-15.30-ig a bejelentkezés után megtekinthető telefonszámon vagy a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • Mélyépítési munkákhoz keresünk kőművest, segédmunkást.

Munkaidő: 7.00-16.30.

Elvárások

  • Tolna megyei munkavállalókat keresünk, akár szakmai tapasztalat nélkül is.

Előnyök

  • Előnyben szekszárdi, tolnai, tengelici, fácánkerti vagy az említett településekhez közel élő munkavállalók
  • Jogosítvány előny, de nem szükségszerű.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés. Segédmunkás: Nettó 220.000-250.000 Ft.; Kőműves: Nettó 320.000-350.000 Ft. (A fizetések kedvezmények nélkül, végigdolgozott hónap esetén értendő)
  • Bejelentett állás.
  • Fizetés van szabadság/esőszünet alatt is.
  • Korrekt cégvezetés.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott