Gépkarbantartó kollégát keresünk Szekszárdon

Feladatok

  • termelő és nem termelő berendezések javítási és karbantartási munkáinak elvégzése (pneumatika, hidraulika, elektronika, gépészet)
  • karbantartási dokumentáció vezetése
  • pótalkatrészek rendelése és kezelése, naprakész nyilvántartása
  • fejlesztési ötletek megvalósítása

Elvárások

  • Technikusi, szakközépiskolai végzettség (mechanikai műszerész, géplakatos)
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előnyök

  • Német nyelv ismerete
  • Villanyszerelői végzettség
  • Fémipari tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil, biztos, hosszútávon kiszámítható munkahely
  • Egyéb juttatások: műszakpótlék,  nettó 120.000 Ft / év cafeteria, lojalitási prémium
  • a bejárás 100 %-os támogatása távolsági buszbérlet esetén, ingyenes műszakos buszok a pályaudvartól
  • Képzési lehetőségek
  • Nemzetközi vállalati környezet, svájci háttér
  • Jó munkakörülmények, kiváló munkahelyi légkör
  • Munkatársi ajánlási díj, jubileumi jutalom, ötletdíj

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!