Présgépkezelő állás szekszárdi telephelyen

Adval Tech (Hungary) Plant 2 Kft.
Szekszárd
Bruttó 240 000 Ft - 240 000 Ft / Hónap
2022. 05. 26.

A svájci székhelyű Adval Tech Group magyarországi leányvállalata, az autóipari alkatrészgyártással foglalkozó Adval Tech (Hungary) Plant 2 Kft. keres présgépkezelő munkatársát szekszárdi telephelyére.

Feladatok

  • Gépkezelői feladatok ellátása
  • Fém termékek gyártása, ellenőrzése
  • Dokumentumok töltése
  • Termékellenőrzések: sablon, tolómérő használata

Elvárások

  • Egészségügyi alkalmasság
  • Általános iskolai végzettség, (szakiskola előny)
  • Önálló munkavégzés, megbízhatóság, szorgalom
  • Több műszakos munkarend vállalása (3 műszak), megfelelő fizikai állóképesség, terhelhetőség, monotónia-tűrés

Előnyök

  • Fémtechnológiai autóipari tapasztalat előny
  • Targoncás illetve darukezelői jogosítvány előny

Amit kínálunk

  • Stabil, hivatalosan bejelentett, hosszútávon kiszámítható munkaviszony.
  • Egyéb juttatások: nettó 120.000.- Ft/ év cafeteria,bruttó 180.000.- Ft/év  lojalitási prémium, a bejárás 100 %-os támogatása közösségi közlekedés esetén, műszakos buszok a végállomástól
  • Nemzetközi vállalati környezet, svájci háttér
  • Továbbképzési lehetőségek
  • Jó munkakörülmények, kiváló munkahelyi légkör
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

Jelentkezését szakmai önéletrajzzal (fényképes előny) elektronikus úton a "JELENTKEZEM" gombra kattintva vagy a  postacímre várjuk.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott