Építésvezetőt keres az ÚjHáz Centrum Sz+C Stúdió Kft.

Dinamikusan fejlődő családbarát vállalatunk „építésvezető” kollégát keres, vállalkozás részlegére, változó munkahelyre. (Szekszárd, Tartsay u. 30.)

Feladatok

  • kivitelezési munkáink helyszíni koordinálása,
  • a projekteknek az elvárásoknak megfelelő, magas színvonalon történő lebonyolítása
  • vállalkozási munkáink gördülékeny működtetésében való együttműködés
  • műszaki kollégákkal történő folyamatos együttműködés
  • kivitelező partnerekkel kapcsolattartás,
  • munkakörhöz tartozó egyéb adminisztráció elvégzése

Elvárások

  • ha rendelkezel szakirányú felsőfokú építőipari végzettséggel,
  • birtokában vagy kivitelezői területen szerzett több éves tapasztalatnak
  • alvállalkozókkal, fizikai dolgozókkal való együttműködésben gyakorlatot szereztél,
  • szívesen vállalsz csapatirányítási feladatokat
  • szereted a proaktív, precíz, felelősségteljes munkavégzést,
  • MS Office programokat (Word, Excel, Outlook) szoftver rendszert felhasználói szinten ismered
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel, nem okoz gondot az utazás,
  • jó a kommunikációs készséged,
  • magabiztos, határozott, motivált vagy, könnyen tanulsz
  • megbízható, korrekt, rugalmas vagy, jó kommunikációs készséggel rendelkezel
  • kiváló kapcsolatteremtő, problémamegoldó, stressztűrő képesség birtokában állsz
  • vezetőddel együttműködő, precíz vagy
  • önállóan és csapatban is szívesen dolgozol

Előnyök

  • magasépítési terepen szerzett tapasztalat
  • projektmenedzsment területen megszerzett gyakorlat
  • közbeszerzési eljárásokban jártasság
  • tervezői gyakorlat
  • idegen nyelvtudás

Amit kínálunk

  • modern eszközpark
  • 24 éve folyamatos „építőipari bumm”, dinamikusan fejlődő szervezet
  • versenyképes juttatások
  • céges gépjármű
  • támogató környezet, fiatalos  csapat
  • családbarát munkahely
  • akár azonnali kezdési lehetőség
  • bejelentett, hosszú távú, munkalehetőség
  • fejlődési lehetőség, továbbképzések
  • teljes munkaidős állás
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • megbízható, stabil vállalati háttér egy több mint 24 éves szakmai múlttal rendelkező cégben
  • csapatépítő programok

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!