Kooperációs ügyintéző munkatársat keresünk Szekszárdon

BHG-ASZ Kft.

Egyéb munkalehetőségek

Munkavégzés helye: Szekszárd

2022. 06. 21.

BHG Alkatrészgyártó Kft. Szekszárdon működő autóipari gyártó cég, a dinamikusan fejlődő PRETTL cégcsoport magyarországi tagja. Folyamatosan bővülő és növekvő cégünk csapatába új kollégánkat keressük kooperációs ügyintéző munkakörbe.

Feladatok

  • Fémmegmunkálásra adott ajánlatok elemzése, felül vizsgálata, beszállítóval való egyeztetése
  • Napi szintű kommunikáció a fémmegmunkálós cégekkel (személyes és telefonos kapcsolattartás)
  • A megmunkálási feladatok átfogó szemléletben való elemzése és továbbítása a megmunkáló cég irányába
  • Folyamatos kapcsolattartás a gyártással

Elvárások

  • 1-3 év fémmegmunkálásban szerzett tapasztalat (esztergálási, marási ismeretek)
  • Gépgyártás technológia technikus végzettség előny
  • Műszakirajz olvasási képesség
  • Jó kommunikációs készség
  • Elemző, analitikus képesség
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök

  • Német vagy angol nyelvtudás előny

Amit kínálunk

  • Részvétel egy világszerte jelen lévő cégcsoport munkájában
  • Vonzó munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés