Munkatársat keresünk műszaki előkészítő pozícióba

BHG-ASZ Kft.

Műszaki előkészítő

Munkavégzés helye: Szekszárd

Bruttó 400000 - 500000 / Hónap
2022. 06. 21.

BHG Alkatrészgyártó Kft. Szekszárdon működő autóipari gyártó cég, a dinamikusan fejlődő PRETTL cégcsoport magyarországi tagja. Folyamatosan bővülő és növekvő cégünk csapatába új kollégánkat keressük műszaki előkészítő munkakörbe. PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk!

Feladatok

  • Fém megmunkálási területen a gyártás támogatása
  • Műszaki rajzok alapján a gyártás irányítása

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség

Előnyök

  • Gépészmérnök végzettség

Amit kínálunk

  • Útiköltség hozzájárulás
  • Munkavégzés fiatal, dinamikus csapatban
  • Folyamatos szakmai fejlődés és fejlesztés
  • Béren kívüli juttatások
  • Versenyképes jövedelem
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!